MALKARA İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI, KADINLARI UNUTMADI

125 okunma

Malkara İlçe Jandarma Komutanlığı, “Dünya Kadınlar Günü”nde kadınları unutmadı.

Haziran ayında 180. Yaşını kutlayacak olacak Kanun Ordusu Jandarma, “Dünya Kadınlar Günü”nde farkındalık oluşturmak amacıyla bir proje düzenledi.

ÇEŞİTLİ NOKTALARA “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” İLE İLGİLİ AFİŞLER ASILDI

Düzenlenen proje kapsamında Malkara İlçe Jandarma Komutanlığı, ilçedeki şehir içi otobüslerin camlarına, otobüs duraklarına ve ilçede ki çeşitli noktalara “Dünya Kadınlar Günü” ile ilgili afişler astı.

KADININ TOPLUMUMUZDAKİ ÖNEMİ VE KADINA “YÖNELİK ŞİDDET” KONUSU ELE ALINDI

İlçe Jandarma Komutanlığı’nın belirli noktalara astığı afişlerde; hem kadının toplumumuzdaki önemi vurgulandı hem de son zamanlarda artan kadına “yönelik şiddet” konusu dikkat çekildi. Afişlerde aynı zamanda Jandarma’nın 180. Kuruluş Yıldönümü üzerinde duruldu.

JANDARMA’NIN BU ÖRNEK DAVRANIŞI MALKARALI VATANDAŞLAR TARAFINDAN TAKDİRLE KARŞILANDI

Türk Devleti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘ün: “Her zaman yurt, ulus ve Cumhuriyete aşk ve sadakatle bağlı, tevazu, fedakârlık ve feragat örneği bir kanun ordusu” olarak tanımladı Jandarma’nın bu örnek davranışı Malkaralı vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.  Vatandaşlar, otobüs duraklarında, şehir içi otobüslerin camlarında ve ilçenin çeşitli noktalarında asılı olan afişleri dikkatle inceledi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top