MALKARA KADIN HENTBOL TAKIMI HIZ KESMEDEN YOLUNA DEVAM EDİYOR

113 okunma

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde profesyonel anlamda Trakya’yı temsil eden tek bayan takım olan Malkara 14 Kasım Spor Kulübü bu hafta da kazanmayı başardı.

Kadınlar 2. Lig’inde Malkara 14 Kasım Spor bu hafta deplasmanda Mudanya Belediyesi Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi. Mudanya Spor Salonu’nda oynan maçının 1. devre periyodunu Malkara 14 Kasım SK 16-13 önde tamamladı. Her iki takımında oyuna ortak olduğu çekişmeli geçen maçta her şeye rağmen Malkara 14 Kasım Spor oyun disiplinini ve oyun konsantrasyonunu elden bırakmadı. Maçın 2. devresine 1. devrede olduğu gibi konsantre olmuş bir şekilde başlayan Malkara 14 Kasım Spor etkili oyunu ve oyundan düşmeyen, başarılı ve tecrübeli oyuncuları ile rakibini deplasmanda 33-31 yenmeyi başardı.

“DEPLASMANDA DOLU TRİBÜNLERE VE İZMİR BÖLGESİ HAKEMLERİNİN TARAFLI YÖNETİMİNE RAĞMEN MAÇI KAZANMAYI BAŞARDIK”

Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadınlar Hentbol Takımı Antrenörü Tarık Mutlu galibiyet sonrası yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Deplasmanda dolu tribünlere ve İzmir bölgesi hakemlerinin taraflı yönetimine rağmen maçı kazanmayı başardık. Deplasmanda almış olduğumuz galibiyetten dolayı mutluyuz. Tüm oyuncularımı ve çalışma arkadaşlarımı kutluyorum. Bu süreçte bizlerin yanında olan herkese teşekkür ediyorum. Takımımız adına sizlerden profesyonel anlamda Trakya’yı temsil eden tek bayan takım olan Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımına olan desteklerinizi esirgememenizi istiyoruz. Değerli oyuncularımı vermiş oldukları mücadeleden dolayı bir kez daha kutluyorum. Her zaman söylediğimiz gibi; Trakya’yı ve Malkara’yı müsabakalarda da en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top