MALKARA KAN BAĞIŞINA DEVAM EDİYOR “60 ÜNİTE KAN TOPLANDI”

146 okunma

Malkara İlçesi'nde Çorlu ve Malkara Kızılay Şube Başkanlıklarınca ortaklaşa düzenlenen kan bağışı kampanyası kaldığı yerden devam ediyor.

Malkara Kızılay Şube Başkanlığı ile Tekirdağ Çorlu ilçesi Kızılay Kan Merkezi tarafından Malkara’da ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenlendi. Hükümet Konağı önünde düzenlenen kampanyaya vatandaşlar ilgi gösterdi. Yapılan kan bağışından sonra Malkara’da 60 Ünite kan toplandı.

Kampanyada kan alma işlemlerini Çorlu Kızılay Kan Merkezinden gelen Doktor Metin Karadağ, Flebotomi Uzmanları Zuhal Varna, Nihal Karakaş, Şenol Özçakır ve destek personeller Ramazan Baykın ile İsmet Özenç’ten oluşan ekip gerçekleştirdi.

“KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZ BELİRLİ ARALIKLARLA DEVAM EDECEK”

Türk Kızılay’ı Malkara Şube Başkanı Ömer Meral: "Vatandaşlarımıza göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. Kan bağışı kampanyamız belirli aralıklarla devam edecek" dedi.

“MALKARALI VATANDAŞLAR BU KONUDA OLDUKÇA DUYARLI”

Çorlu Kızılay Kan Merkezi yetkilileri, Malkara’da düzenli olarak kan bağışı kampanyalarının devam edeceğini ve Malkaralı vatandaşların bu konuda oldukça duyarlı olduğunu belirtti.(Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top