“MALKARA KÜLTÜR VE SANAT PARKI ÇEVRE DÜZENLEME PROJESİ”NİN YÖNETİM BİRİMİ BAŞLANGIÇ TOPLANTISI YAPILDI

190 okunma

Trakya Kalkınma Ajansı 2018 yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında Malkara Belediyesi tarafından başvurusu yapılan, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’nın iştirakçi kuruluş olarak yer aldığı, TR21 / 18 / KÖA / 0034 Referans Numaralı “Malkara Kültür ve Sanat Parkı Çevre Düzenleme Projesi” isimli projenin Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Başvuru Rehberi hükümlerine uygun olarak gerçekleştirilen değerlendirme süreci tamamlanmış olup, proje mali destek almaya hak kazandı.

Projenin Uygulama Sözleşmesi 11 Eylül 2018 tarihi itibari ile Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS)’ne yüklenmiş olup, 15 ay sürecek projenin uygulama süreci başladı. 

Uygulama aşamasının ilk faaliyeti olan Proje Yönetim Birimi (PYB) Başlangıç Toplantısı, Malkara Belediyesi Ana Hizmet Binasının Meclis Salonunda, Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü personelinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda, projenin İlerlemesinin Takibi, Risk Değerlendirmesi, Uygulama Desteği, Satın Alma Kuralları, Görünürlük Kuralları, Bütçe ve Faaliyet Uyumu, Performans Göstergeleri ile Belgelendirme ve Destekleyici Belgeler ile ilgili konular görüşülüp iş bölümü paylaşımı yapıldı.

12 Eylül 2018 tarihinde Trakya Kalkınma Ajansı tarafından gerçekleşecek olan İlk İzleme Ziyareti ve Toplantısından sonra projemizin yapım işi hazırlıklarının başlangıcı yapılacaktır. Başvuru sonuçlarına https://www.trakyaka.org.tr/tr/37087/2018-Yili-Mali-Destek-Programi-Sonuclari linkinden ulaşılabilir. Denildi. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top