MALKARA MNC GÜRSEL İLETİŞİM İŞLETMECİSİ MELİH GÜRSEL, “MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ”

358 okunma

Gazibey Mahallesi Künk Çeşme Caddesi Belediye Parkı Üstü No:3’te hizmet veren Bayii sahibi Melih Gürsel kurumunun çalışma saatlerini ve hizmet verdiği alanları gazetemiz ile yaptığı röportajında müşterilere anlattı.

MNC Gürsel İletişim sahibi Melih Gürsel, 2012 yılından beri bu sektörün içinde olduğunu, deneyimi ve tecrübesiyle halka kaliteli bir hizmet sunmak için elinden geleni yaptığını dile getirdi.

Hizmet saatlerinin, Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma ve Cumartesi günleri 08.00 – 20.00 saatleri arasında, Pazar günü ise açılış ve kapanış saatinin 13.00 – 18.00 saatleri arasında olduğunu söyledi.

Bayii sahibi Melih Gürsel: “Bayiimize gelen müşterilerimiz kolaylıkla, telefon faturalarını, elektrik faturalarını, su faturalarını, internet faturalarını, TL yüklemelerini ve bağkur ödemeleri sorunsuzca yapabilmektedir. Müşterilerimiz ödemelerinin nakit veya kredi kartı üzerinden yapabilir” dedi.

“MOBİL AKTİVASYON İŞLEMLERİ DE YAPILMAKTADIR”

Telefonlar üzerinde çeşitli işlemlerin yapıldığını söyleyen MNC Gürsel İletişim sahibi sözlerine şunları ekledi: “TL yüklemeleri ve fatura ödemelerinin yanı sıra bayiimizde Mobil Aktivasyon işlemleri de yapılmaktadır. Bu işlemlerin içeriğinde; hat taşıma, yeni hat açılışı ve iptal başvuruları yer almaktadır. Mobil Aktivasyon işlemi yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizlere gelerek gerekli olan tüm işlemlerini kolaylıkla halledebilir.”

“EV TELEFONU, İNTERNET VE MOBİL ÜZERİNDEN 6 AY TAKSİTLE TELEFON SATIŞI”

Melih Gürsel, aynı zamanda hat üzerinden yani ev telefonu, internet ve mobil üzerinden 6 ay taksitle telefon satışının olduğunu da söyleyerek sözlerine şunları ekledi: “Telefon satışımızın yanı sıra şarj aleti, telefon kılıfı, bluetooth kulaklık, normal kulaklık, powerbank gibi çeşitli aksesuar satışımız da var. Müşterilerimiz buraya gelerek internet kampanyalarımızdan faydalandığı gibi aynı zamanda internet başvurusu ve iptal başvurusu da yapabilir. Ardından biz yapılan başvuruları genel merkeze iletiyoruz ve gerekli işlemler başlatılıyor.”

“3 AY TAKSİTLE SAMSUNG TELEVİZYON SATIŞIMIZ VAR”

İnternet, telefon ve ödeme işlemlerinin haricinde Samsung televizyon satının da yapıldığını vurgulayan Melih Gürsel: “ Bunun yanında Tivibu paketlerimiz de mevcuttur ve Samsung televizyon satışımız bire bir orijinal üründür. Televizyonu evinize teknik ekip getirmekte ve kurulumunu da bizzat teknik ekip yapmaktadır” dedi.

Güncel olan telefon tarifesinden örnekler veren Melih Gürsel, iletişim merkezinde yer alan faaliyetlere şunları ekledi:

 “25 yaş altını kapsayan gençlerimize yönelik güncel bir kampanyamız mevcut. Gençler tarafından ilgi gören çok hesaplı ve çok kullanışlı bir kampanya. Kampanyamızın içeriği ve ücretleri şu şekilde:

*750DK + 5000SMS + 5GB = 23TL *750DK + 5000SMS + 8GB = 29TL *750DK + 5000SMS + 8GB = 37TL

Buna benzer çeşitli kampanyalar, telefon faturaları, telefon paketleri ve internet paketleri hakkından bilgi almak isteyen müşterilerimiz bayiimize gelerek bize danışabilir, kampanyaların yer aldığı broşürleri inceleyebilir ve yardımcı olmamızı istediği konularda bize soru sorabilir.” (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top