MALKARA MUHTARLAR DERNEĞİ’NDE “DÜNYA KADIN ÇİFTÇİLER GÜNÜ” TOPLANTISI

207 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Amiri Hacı Aslan “Dünya Kadın Çiftçiler Günü Etkinliği” kapsamında ilçemizde duyuruda bulunmak adına muhtarları ile bir araya geldi.

 

Malkara Muhtarlar Derneği’nde yapılan toplantıya Daire Başkanlığı Amiri Hacı Aslan, Malkara Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş, mahalle muhtarları ve basın mensupları katıldı.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZI ETKİNLİĞİMİZE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ”

Toplantıda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu ‘Dünya Kadın Çiftçiler Günü Etkinliği’ kapsamında konuşan Hacı Aslan şunları söyledi:

 “Burada düzenlemiş olduğumuz etkinliği sizlere aktarmak ve katılımı arttırmak için bulunuyorum. Hayatımızın her alanında olduğu gibi tarım alanında kadınlarımızın yeri çok ayrı ve çok önemlidir. Bu kapsamda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak ‘Dünya Kadın Çiftçiler Günü Etkinliği’ düzenliyoruz. Malkaralı tüm vatandaşlarımızı etkinliğimize katılmaya davet ediyoruz. Üreten, ürettiğini satmak isteyen ve üretilen ürünlerden satın almak isteyen tüm halkımızı bekliyoruz.”

DÜNYA KADIN ÇİFTÇİLER GÜNÜ ETKLİĞİ: “ÜRETEN DE EĞİTEN DE BİZİZ”

-YER: SAHİL DOLGU ALANI SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ -GÜN-SAAT: 14 EKİM 2018 PAZAR/12.00

-PROGRAM AKIŞI: “Dünya Kadın Çiftçiler Günü Açılışı, Köy-Koop Genel Başkanı Neptün Soyer’le Söyleşi, Şarköy Kadın Halk Oyunları Gösterisi, Derya Baykal ile Söyleşi, Yöresel İkramlar, Canlı Performanslar, Kadın Üretici Pazarı.” (Ömür Çolak)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top