MALKARA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ GEÇİCİ SÜREYLE ESKİ YERİNDE FAALİYET VERECEK

380 okunma

Geçtiğimiz hafta içi Malkara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde meydana gelen patlamadan sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı bir açıklama yaptı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“Kurumumuz bünyesinde faaliyet gösteren Malkara Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin kazan dairesinde 09.01.2019 tarihinde meydana gelen ve 2 personelin yaşamını kaybettiği kazadan dolayı yapılacak tadilat ve onarım çalışmaları tamamlanıncaya kadar söz konusu hizmet birimimizdeki faaliyetler durdurulmuştur. Tadilat ve onarım çalışmaları devam ettiği süre boyunca firmalar Malkara Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde hizmet vermeyecektir.”

“ESKİ OTOGAR ALANINDA GEÇİCİ OLARAK HİZMET VERİLECEKTİR”

Yaşanan üzücü olay sonrası otogar içerisinde ve çevresinde yapılacak olan düzenlemelere ilişkin yapılan açıklama şöyle devam etti:

“Yolcu taşıma faaliyetlerinin aksamaması için düzenleme yapılan Malkara İlçesi Camiatik Mahallesi Atatürk Bulvarı mevkii eski otogar alanında geçici olarak hizmet verilecektir. Onarımlar bitirilip yer teslimi yapılıncaya kadar terminal giriş ve çıkış ücreti alınmayacağı gibi kazanın meydana geldiği tarihten itibaren kiracı firmalara kira ücreti tahakkuk ettirilmeyecektir.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top