MALKARA TARİHİNİN İLK TSO KADIN MECLİS BAŞKANI NURDAN ALTAY GÜNGÖR OLDU

634 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis başkanlığı seçiminde Malkara Tarihinde bir ilk yaşandı. Meclis Başkanlığına seçilen Nurdan Altay Güngör ve Meclis Başkan Yardımcılığına seçilen Aynur Çeşmeliler Malkara TSO'nun ilk kadın meclis başkanı ve Başkan yardımcısı olarak tarihe geçti.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan meclis başkanlığı seçiminde tarihi anlar yaşandı. 5 Nisan Perşembe günü saat 17.00'de toplanan Malkara TSO Meclisi yeni meclis başkanı, Meclis başkan Yardımcıları ve Meclis Katip Üyesini seçmek için sandığa gitti.

 En yaşlı üye sıfatıyla Aziz Orta Başkanlığında toplanan Malkara TSO, meclis başkanını seçti.  Bir üyenin katılmadığı ve 23 üyenin oy kullandığı seçimde üyelerden 15'inin oyunu alan Nurdan Altay Güngör Malkara TSO'nun yeni dönemdeki Meclis Başkanı oldu. Ali Bingül'ün listesi ise üyelerden 7'sinin oyunu alırken sandıktan 1 oyda Mahir Yıldırım olarak çıktı.

‘NURDAN ALTAY GÜNGÖR’ MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Malkara TSO Meclisinde geçen dönem İlk kadın meclis ve Yönetim Kurulu üyesi olduğunu belirten ve TSO’da 2. dönemi olduğunu söyleyen  Nurdan Altay Güngör, seçim sonrası yaptığı kısa teşekkür konuşmasında "Destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Zor Bir seçim sürecini atlattık. Bundan sonra çalışma zamanı. Meclis üyelerime destekleri için teşekkür ediyorum" Dedi.

 “TSO MECLİSİNDE DEĞİŞİM YAŞANDI”

Seçimi kazanan Nurdan Altay Güngör Malkara TSO'nun yeni dönemdeki Meclis Başkanı olurken, Aynur Çeşmeliler ve Salih Güler Meclis Başkan Yardımcısı, Mehmet Eskicioğlu'da Meclis Katip Üyesi oldu. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top