MALKARA TEMSİLCİSİ GAZİ ÖMER BEY ANADOLU LİSESİ’NİN “FUTSAL YOLCULUĞU”

131 okunma

Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi, il genelinde düzenlenen “Futsal Turnuvası”na “G Grubu”nda başladı.

Malkara’da oynanan grup maçlarının hepsini kazanan Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi böylece düzenlenen “Futsal Turnuvası”nda bir üst tura çıkmayı başardı.

Malkara’yı Tekirdağ’da temsil eden Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi çıktığı bir üst turda Tekirdağ’da oynanan eleme maçlarının ikisini de kazandı.

FİNAL GRUBUNDAKİ HER TAKIM ŞAMPİYON OLMAK İÇİN KIYASIYA MÜCADELE ETTİ

Turnuvada namağlup bir şekilde yoluna devam eden Malkara temsilcisi, eleme maçlarının ardından “Final Grubu”na adını yazdıran dört takımdan birisi oldu. Muratlı Anadolu Lisesi, Kapaklı Anadolu Lisesi, Fatih Anadolu Lisesi ve Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi’nin yer aldığı final grubundaki her takım şampiyon olmak için kıyasıya mücadele etti. Turnuva sonrasında Muratlı Anadolu Lisesi şampiyonluğa uzanan takım oldu.

8 MAÇTA TOPLAM 36 GOL

Malkara temsilcisi “Futsal Turnuvası” boyunca çıktığı 8 maçta toplam 36 gol attı. Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi “Final Grubu” maçları sonrasında şampiyon olamasa da 11 ilçeden birçok lisenin katıldığı “Futsal Turnuvası”nda büyük başarılara imza attı.

“ÖĞRENCİLERİMİZİ VE ÖĞRETMENLERİMİZİ KUTLUYORUM”

Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi Müdürü Ergün Aydoğan turnuva sonrasında yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Okulumuzu ve Malkara’yı en iyi şekilde temsil eden ve turnuva boyunca hiçbir sorun yaşamadan sadece maçlara konsantre olan öğrencilerimizi ve turnuva boyunca onların yanında olan okulumuzun Beden Eğitimi ve Spor öğretmenlerini kutluyorum. Kendilerine göstermiş oldukları başarılardan dolayı teşekkür ediyorum.”

Futsal Turnuvası sonrasında madalya ve kupa töreni düzenlendi. İl genelinde düzenlenen turnuvada Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi’nin “Futsal Yolculuğu” çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top