MALKARA THK MODEL UÇAK KURS SERTİFİKALARI VERİLDİ, KURSİYERLER YAPTIKLARI UÇAKLARI UÇURDU

316 okunma

THK Malkara Şubesi, Malkara Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Hüsniye Hanım Endüstri Meslek Lisesinde açılan ATA Model Uçak kursunu bitiren 21 öğrenciye sertifikaları verildi. Sertifikalarını alan öğrenciler yaptıkları uçakları okulun yan tarafında bulunan futbol sahasında uçurdu.

Hüsniye Hanım Endüstri Meslek Lisesi toplantı salonunda yapılan sertifika törenine Okul Müdürü İsmail Peksöz, THK Yönetim kurulu üyesi Süleyman Tetik, THK Malkara Şubesi Saymanı ve Model Uçak Rehber Öğretmeni Üzeyir Kocakır, Okul Metal İşleri öğretmeni Mutlu Varna ile öğrenciler katıldı.

 Okul Müdürü İsmail Peksöz “Hüsniye Hanım Endüstri Meslek Lisesinde THK Malkara Şubesi tarafından açılan Model uçak kursu için THK Malkara Şubesine teşekkür etti.

 THK Malkara Şube Saymanı Üzeyir Kocakır da yaptığı konuşmada “THK Olarak havacılığı gençlerimize sevdirmek ve havacılığın gelişmesi için faaliyetlerin devam edeceğini belirtti.

 Sertifikaların dağıtımından sonra kursu bitiren öğrenciler okul futbol sahasında model uçaklarını uçurdular. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top