MALKARA TİCARET BORSASI, DÜNYA STANDARTLARINDA HİZMET VERİYOR

322 okunma

Malkara Ticaret Borsası; TOBB Oda Borsa Akreditasyon denetimlerini birincilikle tamamlayıp, Sertifika ve Ödül Plaketini Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ile TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden teslim aldı.

Malkara Ticaret Borsası heyetinin de katıldığı ve 28 Mart 2018 Çarşamba günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapılan Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu – YOİKK 2017-2018 Faaliyetleri Lansman Toplantısının devamında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Konferans Salonunda 13. Dönem TOBB Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi Sertifika Töreni yapıldı.

 TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı ve Nefes Kredisi ile ilgili olarak da 31 Mart 2018 Cumartesi günü protokolün imzalanacağını ve önümüzdeki haftadan itibaren, düşük faizli kredinin üyelerimize kullandırılacağını belirtti.

 Konuşmaların ardından düzenlenen törende, 96 Oda-Borsa ilk kez veya belge yenilemek suretiyle Akreditason Sertifikalarını teslim aldılar. Malkara Ticaret Borsası 13. Dönem TOBB Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi denetimlerini Birincilikle tamamlayarak kürsüye ilk çıkan kurum oldu.

 Borsa Heyeti; Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Akreditasyon Kurulu Başkanı Halim Mete’den Akreditasyon Sertifikası ile Plaketlerini teslim aldılar.  Böylelikle Malkara Ticaret Borsası dünya standartlarında ve 5 Yıldızlı hizmet kalitesini kanıtlamış ve belgelemiş oldu. Yapılan törene Malkara Ticaret Borsası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Atila Ayaz, Meclis Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar, Yönetim Kurulu Üyesi Gökay Hançer, Meclis Üyelerinden Sahir Yıldırım, Recep Kırlı, Ömer Elmas, Mehmet Erdem ve Genel Sekreter Fatih Yılmaz katılım sağladı.

 Ticaret Borsası Başkanı Atila Ayaz da yaptığı açıklamada; “Bu ödül bize gösterdi ki, Malkara Ticaret Borsası artık, Londra Ticaret Odası veya Şikako Ticaret Borsası ayarında hizmet vermektedir. Bu başarıda emeği geçen yönetici arkadaşlarıma, Genel Sekreterimiz ve personelimize, özellikle de bizlerden desteğini esirgemeyen tüm üyelerimize şükranlarımı sunar, ilçemize ve Borsamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim” dedi. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top