MALKARA TİCARET BORSASI MART AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

140 okunma

Malkara Ticaret Borsası Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

Meclis Başkanı Ersin Kaçar Başkanlığında gerçekleştirilen ve Yönetim Kurulu ile Meclis Üyelerinin tamamının katıldığı toplantı, ilgili gündem maddeleriyle yapıldı.

 ‘TARİHİ TEŞVİK VE DESTEKLERDEN YARARLANALIM’

Malkara iş dünyasının, İstihdam Seferberliği 2019 programı kapsamında açıklanan teşvik ve destekleri kaçırmaması gerektiğini belirten Başkan Ersin Kaçar, "İstihdam kampanyasından olabildiğince fazla iş insanının yararlanması ve seferberliğe destek olması bekleniyor" dedi.

“DESTEK VE TEŞVİKLERİ İŞ DÜNYASINA ANLATIYORUZ”

Yönetim Kurulu Başkanı Atila Ayaz da, yine İstihdam Seferberliği 2019 çağrısı kapsamında bilgiler vererek; "istihdam teşviklerinin iyi anlaşılması ve uygulanması konusunda ekstra hassasiyet gösterdiklerini belirterek seferberlik kapsamında, istihdam maliyetlerinin azaltılması ve rekabet gücünün arttırılması noktasında sağlanan destek ve teşvikleri iş dünyasına anlatıyoruz” dedi.

Daha sonra MTB Meclis Toplantısında olağan gündem maddelerinde yer alan konular görüşülerek, ilgili kararlar alındı. Yönetim Kurulu aylık faaliyet raporu ve mali veriler Yönetim Kurulu Başkanı Atila Ayaz tarafından sunuldu.

Meclis Başkanı Ersin Kaçar tarafından iyi dilek ve temennilerle Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top