MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASI MART AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

165 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı için bir araya geldi.

Malkara TSO Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Meclis Başkan Yardımcısı Aynur Çeşmeliler, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Eskicioğlu, Genel Sekreter Sinan Beşer ve Malkara TSO üyeleri katıldı.

Düzenlenen toplantıda Malkara TSO’ya ait aylık mizan tetkiki yapıldı ve günden maddeleri ele alındı. Mizan tetkikinin ve gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Başkan Ümran Bilgin, Malkara Organize Sanayi Bölgesi’nde yaşanan gelişmeleri aktardı.

“2019 İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ” BAŞLIKLI BİR SUNUM YAPILDI

Malkara TSO Mart Ayı Meclis Toplantısında aynı zamanda katılımcılara “2019 İstihdam Seferberliği” başlıklı bir sunum yapıldı. “2019 İstihdam Seferberliği” ile ilgili olan sunumu, Malkara TSO Genel Sekreteri Sinan Beşer yaptı.

Malkara TSO Genel Sekreteri Sinan Beşer yapmış olduğu sunumda: “Yeni İstihdama Ücret Desteği, Yeni İstihdamın SGK Primine, Vergisine Destek, Kısa Çalışma Ödeneği, Asgari Ücret Desteği, Düzenli Ödemeye Destek, Kalkınmaya İlave Destek, Önce İşbaşı Eğitim Sonra İstihdam Desteği, İhtiyacınıza Uygun Nitelikli İşgücü Eğitimine Tam Destek, Teşviklerden Geriye Dönük Yararlanma” konularını ele aldı. Aktarılan bilgilerin ardından sunum soru-cevap eşliğinde devam etti.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı görüşülen gündem maddelerinin ve düzenlene sunum programının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top