MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASI VALİ AZİZ YILDIRIM’I ZİYARET ETTİ

127 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’a yapılan ziyarete; Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahir Yıldırım, Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Meclis Başkan Yardımcısı Aynur Çeşmeliler, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Eskicioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Yaman, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Salmanlı, Yönetim Kurulu Üyesi Barış Tanrıverdi ve Genel Sekreter Sinan Beşer katıldı.

MALKARA'NIN ÜLKEMİZİN VE BÖLGEMİZİN ÖNEMLİ TARIM-HAYVANCILIK MERKEZİ AYRICA SANAYİSİ GELİŞMEKTE OLAN BÖLGELERİNDEN BİRİ OLDUĞUNA DİKKAT ÇEKİLDİ

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, Vali Aziz Yıldırım’a hayırlı olsun dileğinde bulundu. Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerine teşekkür eden Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Malkara'nın ülkemizin ve bölgemizin önemli tarım-hayvancılık merkezi ayrıca sanayisi gelişmekte olan bölgelerinden biri olduğuna dikkat çekti.

VALİ AZİZ YILDIRIM, MALKARA TSO YÖNETİMİNE GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Tekirdağ’da görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Aziz Yıldırım, Malkara TSO yönetimine görevlerinde başarılar diledi.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’nın, Vali Aziz Yıldırım’a yapmış olduğu ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top