MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN MALİ MÜŞAVİRLERE ZİYARET

208 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bastırılan 2019 İstihdam Seferberliği bilgi kitapçıklarını mali müşavirlere dağıtıldı.

“Burası Türkiye, Burada İş Var” sloganıyla uygulamaya konulan “İstihdam Seferberliği 2019’’ tanıtımı ile ilgili Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sinan Beşer ve Malkara Ticaret Borsası Genel Sekreteri Fatih Yılmaz Malkara’da faaliyet gösteren mali müşavirleri ziyaret edip, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bastırılan 2019 İstihdam Seferberliği bilgi kitapçıklarını dağıttı.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sinan Beşer konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“YENİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNDE ASGARİ ÜCRET DESTEĞİ, PRİM VE VERGİ TEŞVİKİ BAŞTA OLMAK ÜZERE FARKLI TEŞVİKLER SAĞLANMAKTADIR”

“2019 İstihdam Seferberliği programına tam destek veriyoruz. ‘Burası Türkiye Burada İş Var’ sloganıyla başlatılan yeni istihdam seferberliği firmalarımız için çok önemli bir fırsat. Bu istihdam seferberliği kapsamında verilecek teşviklerden ve avantajlardan bütün sanayicilerimizin faydalanmasını bekliyoruz. Yeni istihdam seferberliğinde asgari ücret desteği, prim ve vergi teşviki başta olmak üzere farklı teşvikler sağlanmaktadır. Üyelerimizin verilecek desteklerden faydalanarak daha fazla üretim, daha fazla ihracata yönelmesini ümit ediyoruz.”

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sinan Beşer yapmış olduğu ziyaretlerde kendilerine ilgi gösteren Malkaralı mali müşavirlere teşekkürlerini iletti. (Ömür Çolak)

,

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top