MALKARA TSO MECLİSİ TOPLANDI

108 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası “Ekim Ayı Meclis Toplantısı” düzenledi.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda düzenlene toplantıya; Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Meclis Başkan Vekili Aynur Çeşmeliler, Meclis Kâtip üye Mehmet Eskicioğlu, Genel Sekreter Sinan Beşer ve meclis üyeleri, meslek komitesi üyeleri, ilçede hizmet veren galerici esnafı ve basın mensupları katıldı.

MALKARALI ESNAF ZEKİ YAZAR MALKARA TSO’DA GÖREV YAPACAK

Düzenlenen toplantıda Malkaralı esnaf Zeki Yazar’ın TSO Meclis üyelerinden Biray Yay’ın istifasıyla meclis üyesi olarak Malkara TSO’da görev yapacağı belirtildi. Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör Zeki Yazar’a: “Aramıza hoş geldiniz hayırlı olsun” dedi. Esnaf Zeki Yazar kendisine gelen iyi dilekler sonrasında: “Herkese teşekkür ediyorum. Malkara TSO olarak bir aile gibi başarılı olmak için çalışacağız” dedi.

GÜNDEMİN BİRİNCİ MADDESİNDE “EKİM AYI MİZANI” AÇIKLANDI

Toplantı da gündemin birinci maddesinde “Ekim Ayı Mizanı” açıklandı. Buna göre Ekim ayı toplam geliri 108 Bin 660 TL 44 Kuruş olurken, Ekim ayı toplam gideri ise (10 aylık toplam gider) 644 Bin 904 TL 87 Kuruş olarak açıklandı.

“TAŞINMAZ REHNİ MEVZUATI VE UYGULAMARI” İLE “E- TİCARET PROJESİ” ANLATILDI

Birinci gündem maddesinin ardından toplantıda gündemin ikinci maddesi; “Taşınmaz Rehni Mevzuatı ve Uygulamaları” ile ilgili bilgilendirme sunumu yapıldı. Yapılan sunumun ardından gündemin üçüncü maddesinde yer alan “E- Ticaret Projesi” ile ilgili tanıtım sunumu yapıldı. Tanıtım sunumunu Malkara TSO Genel Sekreteri Sinan Beşer tarafından katılımcılara aktarıldı.

“MALKARA OSB’DE TÜM PARSELLER DOLMUŞ DURUMDA”

Ekim ayı meclis toplantısında üçüncü gündem maddesinin ardından gündemin dördüncü maddesinde Malkara OSB ile ilgili gelişmeler ele alındı. Konuyla ilgili söz alan Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Malkara OSB’de tüm parsellerin dolduğunu bu Cuma gerçekleştirecekleri ve sanayicilerinde OSB Mütevelli heyetinde görev alacağını ve yeni kararlarla yeni gelişmelerin yaşanacağını ifade etti.

Toplantı gündem maddeleri dışında teklif olmayınca alınan kararlarla Ekim ayı meclis toplantısı sona erdi.

MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ VERİLDİ

Toplantının sonunda ilçede hizmet veren galerici esnaflara aldıkları eğitim sonunda Malkara TSO Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör ile Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin tarafından “Mesleki Yeterlilik Belgesi” verildi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top