MALKARA TSO, EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPTI

174 okunma

Toplantıya; Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Meclis Başkan Vekili Aynur Çeşmeliler, Meclis Katip üye Mehmet Eskicioğlu, Genel Sekreter Sinan Beşer ve meclis üyeleri ile basın mensupları katıldı.

EYLÜL AYI GELİRİ 34 BİN 87 TL

Gündemin birinci maddesinde Eylül Ayı Mizanı açıklandı. Buna göre Eylül ayı toplam geliri 34 Bin 87 TL 56 Kuruş olurken, Eylül ayı toplam gideri ile (9 aylık toplam gider) 536 Bin 242 TL 43 Kuruş olarak açıklandı.

ODALAR BİRLİĞİ ONAYINA SUNULDU

Gündemin ikinci maddesinde odaya kayıt olan yeni üyenin “66.22.02 Sigorta Brokerlerinin Faaliyetleri” nace kodunun 6. Meslek grubunda yer alması yönetim kurulu tarafından teklifiyle mecliste görüşüldü. Onay için Odalar Birliğine sunulma kararı çıktı.

ENFLASYONLA MÜCADELE KAMPANYASI

Gündemin üçüncü maddesinde Genel Sekreter Sinan Beşer, Türkiye’de ve Malkara ilçesinde “Enflasyonla Mücadele Kampanyası“ tanıtımının yapılması ve yapılan çalışmalar konusunda açıklamalarda bulundu.

Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör de Malkara Ticaret ve Sanayi Odasının “Enflasyonla Mücadele Kampanyası” hakkında bir basın açıklaması yaptı.

Gündemin 4. ve -5. Maddelerinde gelen başka yazı ile görüş ve teklif olmayınca alınan kararlarla Eylül ayı meclis toplantısı sona erdi. (Murat Yayın)

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top