MALKARA TSO GİRİŞİMCİLİK KURSLARININ BAŞLADIĞINI DUYURDU

136 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası yapmış olduğu açıklamada girişimcilik kurslarının başladığını duyurdu.

“26 KASIM 2018 VE 29 KASIM 2018 TARİHLERİ ARASINDA UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ VERİLECEK”

Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklama “Girişimcilik Eğitimi” hakkında şu bilgiler verildi:

“Ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümünün temel faktörü olan girişimciliğin desteklenmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla, Odamız ve KOSGEB iş birliğinde 26 Kasım 2018 ve 29 Kasım 2018 tarihleri arasında TSO Toplantı Salonu’nda ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ verilecektir. Bu eğitim toplam dört gün sürecektir.”

“SÖZ KONUSU EĞİTİMİN MÜLAKAT TARİHİ 19 KASIM 2018”

Dört gün boyunca “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”nin verileceğini belirten Malkara TSO konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamaya şöyle devam etti:

“Söz konusu eğitimin mülakat tarihi 19 Kasım 2018 olup Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacaktır. Eğitim kontenjanla sınırlıdır. 30 kişi ile sınırlı olacaktır. Eğitimlere katılmak isteyen kursiyer adaylarının başvurularını mülakat tarihinden önce Malkara Ticaret ve Sanayi Odasına yapmaları gerekmektedir. Saat 10.00’dan sonra mülakata gelen adaylar mülakata kabul edilmeyeceklerdir. Mülakat için tüm adayların saat 10.00’a kadar hazır olmaları gerekmektedir.”

DETAYLI BİGİ ALMAK İSTEYENLERİN MALKARA TSO BİNASINA GELMELERİ BELİRTİLDİ

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenlerin Malkara TSO binasına gelmelerini belirtti ve TSO çalışanlarının konu hakkında kendilerine yardımcı olacaklarını ifade etti.(Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top