MALKARA TSO, TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPTI

227 okunma

Toplantıya Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahir Yıldırım, Meclis Başkan Vekili Aynur Çeşmeliler, Meclis Katip üye Mehmet Eskicioğlu, Genel Sekreter Sinan Beşer ve meclis üyeleri ile basın mensupları katıldı.

‘RAHMETLE ANIYORUZ’

Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör; 26 – 30 Ağustos tarihleri arası ülkemizde her yıl Zafer Haftası olarak kutlanıyor. Bu vesile ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz” dedi.

 ‘TEMMUZ AYI GELİRİ 81 BİN 421 TL’

Gündemin birinci maddesinde Temmuz Ayı Mizanı açıklandı. Buna göre Temmuz ayı toplam geliri 81 Bin 421 TL 31 Kuruş olurken, Temmuz ayı toplam gideri ile (7 aylık toplam gider) 485 Bin 268 TL 02 Kuruş olarak açıklandı.

 ‘SERMAYE ARTTIRIMI KABUL EDİLDİ’

Gündemin ikinci maddesinde Trakya Abigem A.Ş. sermaye arttırımı görüşüldü. Trakya Abigem A.Ş. ile bugüne dek Malkara’da iki girişimcilik eğitimi verildiğinin altı çizildi. Her geçen gün uzman yatırım danışmanlarına ve eğitimlere ihtiyaç duyulduğundan ihtiyatlardan karşılanmak üzere 7 Bin TL sermaye arttırımı oy birliğiyle kabul edildi. Yeni projeler ve yatırımlarla Trakya Abigem A.Ş.’den daha fazla yararlanılması istenildi.

 Gündemin 4. ve 5. Maddelerinde gelen başka yazı ile görüş ve teklif olmayınca alınan kararlarla Temmuz ayı meclis toplantısı sona erdi. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top