MALKARA TSO: “TÜRKİYE 100 YARIŞMASI BU YIL YENİDEN DÜZENLENİYOR”

105 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketini tespit edip ödüllendirmek amacıyla bu yıl “Türkiye 100 Programı”nın beşincisinin düzenleneceğini üyelerine duyurdu.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“BU YIL TÜRKİYE 100 PROGRAMININ BEŞİNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK”

“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde ve TEPAV işbirliğinde, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerini belirlemek üzere 2011 yılında, Türkiye 25 programı gerçekleştirildi. Sonraki yıllarda Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketini tespit edip ödüllendirmek amacıyla bu program Türkiye 100 olarak devam etti. Bu yıl Türkiye 100 Programının beşincisi gerçekleştirilecek.”

Malkara TSO tarafından yapılan açıklama şöyle devam etti:

“GENÇLERİ GİRİŞİMCİ OLMAYA TEŞVİK EDİYOR”

“Bu program Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinin başarı hikâyeleri, gençleri girişimci olmaya teşvik ediyor. Türkiye 100 sayesinde şirketlerini hızla büyütmeyi başaran girişimcilerin başarı öyküleri geniş kesimler tarafından bilinir hale geliyor.”

Beşincisi düzenlenen “Türkiye 100 Yarışması”nın başvuru kriterleri Malkara TSO tarafından şöyle açıklandı:

“TÜRKİYE 100 BAŞVURUSU ÜCRETSİZDİR. SON BAŞVURU TARİHİ İSE 31 OCAK 2019’DUR”

“Başvuran şirketler, 2015-2017 dönemi satış gelirleri büyüme hızına göre değerlendirilecektir. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye 100 ile hızlı büyüyen şirketlerin görünürlükleri artacaktır. Başvuru kriterleri ve detaylar için üyelerimiz; ‘http://turkiye100.tobb.org.tr/’ adresini ziyaret edebilir. Türkiye 100 başvurusu ücretsizdir. Son başvuru tarihi ise 31 Ocak 2019’dur. Malkara Ticaret ve Sanayi Odası olarak sizlerin bilgilerinize sunarız, saygılarımızla.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top