MALKARA TSO ‘ÜMRAN BİLGİN’ DEDİ

628 okunma

“MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASINDA ÜMRAN BİLGİN 3 NCÜ KEZ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ”

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı seçimlerinde 22 meclis üyesinin 16’sının oyunu alan Ümran Bilgin 3.kez Başkanlığa seçildi.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası 7 Nisan 2018 Cumartesi günü meclis salonunda gerçekleştirdiği seçimle Yönetim Kurulunu, TOBB Genel Kurul Delegesi ve Disiplin Kurulu üyelerini belirledi.

 “3.KEZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLDU”

İki listenin (Sarı ve Beyaz) yarıştığı seçimlerde Sarı liste ile Ümran Bilgin 22 Meclis üyesinin 16’sının oyunu alarak 3. kez Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi. Beyaz liste ile seçime giren Mehmet Evren Eren ise 6 oyda kaldı. Seçimlerde iki meclis üyesi oy kullanmadı.

 “YÖNETİM ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU”

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Ümran Bilgin’in Yönetimi şu isimlerden oluştu: Mahir Yıldırım, Biray Yay, İsmail Becerik, Tevfik Yamanoğlu, Halil Salmanlı, Mehmet Eskicioğlu

 “TOBB GENEL KURUL DELEGELERİ”

TOBB Genel Kurul Delegesi seçiminde 22 meclis üyesi oy kullandı. Sarı liste ile Şakir Özsoy 16 oy alırken, Beyaz liste ile Umut Öge ise 6 oyda kaldı.

 “DİSİPLİN KURULU BELİRLENDİ”

Disiplin Kurulu üyesi seçimlerinde Sarı liste 14 oy alırken, Beyaz Liste 8 oyda kaldı.

Disiplin Kurulu şu şekilde oluştu:

Öge Yapı Malzemeleri ve Orman Ürünleri Ticaret Limited Şirketi & Umut Öge – Karyem Gıda Sanayi İthalat İhracat Ticaret Anonim Şirketi & Hasan Gülerman – Adnan Berk Güner – Ceyhun Eker & Eker Sigortacılık Aracılık Hizmetleri – Cem Polat Yıldız & Polat Tarım – Onur Nurat & Tekno Market

 “TEŞEKKÜR ETTİ”

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin yapılan seçimin ardından tebrikleri kabul ederek Medya Batı Gazetemize kısa bir açıklamada bulundu. Başkan Bilgin yaptığı açıklamada, “Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini takdir ederek üçüncü kez bana layık gören  tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Yeni dönemde çok başarılı işlere yönetim kurulumla birlikte imza atmak istiyoruz. Genç ve dinamik bir yönetimle yola çıkıyoruz. Malkara için var gücümüzle çalışıp, hak ettiğimiz yerlere geleceğiz” Dedi.

 Bizde Medya Batı Gazetesi olarak Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine başarılar dileriz. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top