MALKARA TSO’DA BEKLENEN SEÇİMİN SONUÇLARI AÇIKLANDI

201 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’nda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda, oda ve borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeliği seçimleri yapıldı.

Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla Odalar ve Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Üyeleri dün yapılan seçimle belirlendi.

AYNUR ÇEŞMELİLER, SEMA GÜNAL KAÇAR VE AYŞE AYAZ TEKİRDAĞ KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

İl Kadın Girişimciler Kurulu için 18 kadın girişimci oy kullandı. Seçim sonuçlarına göre Aynur Çeşmeliler, Sema Günal Kaçar ve Ayşe Ayaz Tekirdağ Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeliğine seçildi. Yedek üyeliklere ise Dilek Akkaya, Aysun Dündar ve Firdevs Küçük seçildi.

DOĞUŞ BİLGİN, ÇAĞATAY ÇELİK VE OĞUZHAN YAMAN TEKİRDAĞ GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

İl Genç Girişimciler Kurulu için 21 genç ismin oy kullandığı seçimde Doğuş Bilgin, Çağatay Çelik ve Oğuzhan Yaman Tekirdağ Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyeliğine seçildi. Yedek üyeliklere ise Göksel İn, Hüseyin Can Beşer ve Nuh Naloğlu seçildi.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklama şu bilgilere yer verildi:

“TOBB tarafından belirlenen seçim takvimine göre Mart ayının ilk haftasında İcra Komitesi üyelerinin oyları ile 81 ilde TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu yeni başkanları seçilecek.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top