MALKARA TSO’DA “İCRA KOMİTESİ ADAYLIĞI SEÇİMİ” YAPILACAK

147 okunma

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda, TOBB’a bağlı Oda ve Borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu için; “İcra Komitesi Aday Seçimleri” yapılacak.

 

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada; “İcra Komitesi Aday Seçimleri”yle ilgili bilgilere yer verildi:

“AMAÇ; GİRİŞİMCİLİĞİN ÖZENDİRİLMESİ VE GİRİŞİMCİLİK KÜLTÜRÜNÜN GELİŞMESİNE ÖNCÜLÜK ETMEK”

“Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla Odalar ve Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurullarına üyelik başvurularının tamamlanmasının ardından İlgili Oda ve Borsanın yönetim kurulu tarafından onaylanan üyelik başvuruları TOBB Girişimcilik Bilgi Sistemi’ne yüklendi. TOBB Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Tekirdağ Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri yapılacak.”

ADAYLAR ARASINDA MALKARA TSO MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI AYNUR ÇEŞMELİLER DE YER ALIYOR

İcra Komitesi Üyeliği adaylık başvuruları tamamlanmış olduğunu belirten Malkara TSO aday listelerin isimlerini duyurdu. Adaylar arasında Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Aynur Çeşmeliler de yer alıyor.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak olan seçimde; TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Adayları ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Adayları şu isimlerden oluşuyor:

TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ ADAYLARI

“1.Aynur Çeşmeliler, 2.Sema Günal Kaçar, 3.Ayşe Ayaz, 4.Dilek Akkaya, 5.Aysun Dündar, 6.Firdevs Küçük

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ ADAYLARI

“1.Çağatay Çelik, 2.Oğuzhan Yaman, 3.Doğuş Bilgin, 4.Göksel İn, 5.Nuh Naloğlu, 6.Hüseyin Can Beşer

İcra Komitesi Aday Seçimleri; 27 Şubat 2019 Çarşamba(bugün) günü saat 10.00-16.00 saatleri arasında Malkara Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirilecek. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top