MALKARA TSO’DAN BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’A NEZAKET ZİYARETİ

173 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Meclis başkanı , Malkara Belediyesi'ne gelerek Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u Başkanlık Makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette; Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurcan Altay Güngör, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin ve Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

Sohbet eşliğinde geçen ziyarette Malkara Belediyesinin çalışmaları ve yatırım projeleri hakkında bilgiler veren Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurcan Altay Güngör, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin ve Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyelerine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurcan Altay Güngör, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin ve Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ederek, hediyelerini takdim etti. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top