MALKARA TSO’DAN İCRA KOMİTESİ ADAYLARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

158 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, “Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler İcra Komitesi Adayları”na ilişkin bir açıklama yaptı

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“BELGELER EN GEÇ 22 ŞUBAT 2019 CUMA GÜNÜ SAAT: 17.00’A KADAR TESLİM EDİLMELİ”

 “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin ilgi yazıları çerçevesinde; "TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. İcra Komitesi Üyeliği Adaylık başvurularınızın; bir adet vesikalık fotoğraf, dilekçe (Odamızdan teminen) ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte en geç 22 Şubat 2019 Cuma günü saat: 17.00’a kadar Odamız Bilgi İşlem Servisi'ne iletilmesi gerekmektedir. Seçmen Listeleri, Odamız Hizmet Binası ilan yerlerinde ve ekte tarafınıza sunulmuştur.”

“LİSTE; 25 ŞUBAT 2019, PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN YAYIMLANARAK DUYURULACAK”

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapmış olduğu açıklama şöyle devam etti:

“TOBB Tekirdağ İl Genç Girişimciler ve İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Adayları'na ilişkin liste; 25 Şubat 2019, Pazartesi gününden itibaren Odamız Hizmet Binasında ve internet sitemizde (www.malkaratso.org.tr) yayımlanarak duyurulacaktır.”

SEÇMEN LİSTESİNDE İSİMLERİ BULUNMAYAN KİŞİLER VE DOĞAL ÜYELER OY KULLANAMAYACAK

Yapılan açıklamada Seçmen listelerinin, TOBB Girişimcilik Bilgi Sistemi’ne Oda ve Borsalar tarafından bilgileri eksiksiz olarak girilmiş üyeler esas alınarak hazırlandığı belirtildi. Seçmen listesinde isimleri bulunmayan kişilerin ve doğal üyelerin; icara komitesi üye seçiminde oy kullanamayacağı bilgisi verildi. Aynı zamanda seçimlerde vekâleten de oy kullanılamayacağı vurgulandı. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top