MALKARA TSO’DAN TBMM MECLİS BAŞKANI MUSTAFA ŞENTOP'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

129 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, TBMM Meclis Başkanlığı’na seçilen Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret etti.

Tekirdağ Milletvekili olan ve geçtiğimiz hafta TBMM Meclis Başkanlığına seçilen Prof. Dr. Mustafa Şentop onuruna, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe TBMM Meclis Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, Faik Öztrak, İlhami Özcan Aygun, Candan Yüceer, Enez Kaplan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri, Eski Dönem Tekirdağ Milletvekilleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Esnaf Odaları ve Meslek Örgütlerinin Temsilcileri, Tekirdağ Oda/Borsa Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları ile Siyasi Partilerin İl Başkanları katılım sağladı.

“MUSTAFA ŞENTOP'UN TEKİRDAĞ EKONOMİNE DEĞER KATACAĞINA ÜLKEMİZ İÇİN ÖNEMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞINA İNANIYORUM VE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Malkara TSO adı; Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin ve Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör Prof. Dr. Mustafa Şentop'a hayırlı olsun temennisinde bulundu. Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin yaptığı açıklamada: “Mustafa Şentop'un Tekirdağ ekonomine değer katacağına ülkemiz için önemli çalışmalara imza atacağına inanıyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top