MALKARA TSO’DAN TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY’A ZİYARET

130 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi olan Cengiz Günay’ı makamında ziyaret etti.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na yapılan ziyarete; Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemil Koçaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Tanrıöver, Mithat Saygı, Serdar Gül, Genel Sekreter İrfan Ekici, Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahir Yıldırım, Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Meclis Başkan Yardımcısı Aynur Çeşmeliler, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Eskicioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Yaman, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Salmanlı, Yönetim Kurulu Üyesi Barış Tanrıverdi ve Genel Sekreter Sinan Beşer katıldı.

BAŞKAN GÜNAY, MALKARA TSO’YA ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti’nin ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, heyete ziyaretleri için teşekkür etti.

 ÇALIŞMA VE PROJELERE DAİR KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPILDI

Yapılan görüşmede gündeme ilişkin konular görüşülmüş olup, Tekirdağ TSO ve Malkara TSO’nun yürüttüğü çalışma ve projelere dair karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

BAŞKAN CENGİZ GÜNAY’A HEDİYE TAKDİMİNDE BULUNULDU

Malkara TSO Heyeti günün anısına Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a hediye takdiminde bulundu. Geçekleştirilen ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top