MALKARA TÜRKİYE’DE KONUŞULUR OLDU

1197 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, S.S 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özkan ve Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Vasfi Güner Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu genel merkezde ziyaret etti. Ankara’dan dönen başkanlar iyi haberler ile döndü.

‘MALKARA’NIN GELİŞMESİ VE GÜZEL BİR ÇEVREYE SAHİP OLMASI İÇİN ATILACAK ADIMLAR KONUŞULDU’

Ziyarette Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğluna Malkara’nın daha da gelişmesi ve daha güzel bir çevreye sahip olması için atılacak adımlar anlatılırken, Malkara ilçesinde ve mahallelerinde devam eden ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verilerek görüş alışverişinde bulunuldu.

‘PROJELERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER VERDİK’

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapmış oldukları ziyaretle ilgili: “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettik. Projelerimiz hakkında detaylı bilgiler vererek, fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

‘MALKARA TÜRKİYE’DE SES GETİREN PROJELER İLE ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR’

Başkan Ulaş Yurdakul yaptığı açıklamada sözlerine şöyle devam etti: “ Malkara Belediyesi 2014 yılından bu yana ortaya koyduğu örnek projelerle adından söz ettiriyor. Tüm Türkiye genelinde de ses getiren projeler ile kentin kimliği son 4,5 yılda gözle görülür oranda değişti. Başta altyapı çalışmaları ve kentsel dönüşüm projeleri olmak üzere sosyal belediyecilik alanında da önemli projeler hayata geçirildi. Hayata geçirilen ve geçirilecek olan projelerle Malkara tarihinde olmadığı kadar tanınmış bir şehir haline geldi.” dedi. (Murat Yayın – Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top