MALKARA’DA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

241 okunma

Malkara hükümet konağı önünde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü yıldönümü etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında düzenlenen serginin açılışına Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, Malkara İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Müftüsü Safi Çınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları ile Ak Parti Belediye Meclis üyesi Selma Şentürk, MHP İlçe Başkanı Selahattin Karacaoğulları, Malkara Gaziler Derneği Başkanı Rahmi Işık, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Remzi Barış, ile Camiatik Mahallesi Muhtarı Recai Öztürk ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakamı Erkan Karahan yaptığı açılış konuşmasında, “15 Temmuz gecesi yaşanan olayları içeren fotoğraf sergimizi halkımızın huzurunda açıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.”dedi. Açılışın ardından Kaymakam Karahan ve beraberindekiler sergide yer alan fotoğrafları tek tek inceledi. Fotoğraf sergisinin 15 Temmuz gecesine kadar hükümet konağı önünde olacağı belirtildi. (Ömür Çolak – Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top