MALKARA’DA 40 MAHALLENİN MUHTARI DEĞİŞTİ

1511 okunma

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde Malkara’da 40 mahallenin muhtarı değişirken, 37 mahallede mevcut muhtarlar yeniden seçildi.

Mahalli idareler seçimlerinde, Belediye Başkanlığında olduğu gibi muhtar adayları arasında da kıyasıya yarış yaşandı. % 91,01 oranında seçime katılım ile 38 bin 417 kişinin sandık başına gittiği Malkara’da 37 mahalle mevcut muhtarlarla devam ederken, 40 mahallenin muhtarı değişti.

Sandıktan çıkan sonuçlara göre muhtarlar şöyle:

  • Ahievren: Bülent Avcı
  • Ahmetpaşa: Ünal Aslan
  • Aksakal: Hayrettin Kayan
  • Alaybey: Erhan Şeker
  • Allıışık: Hikmet Sözbilir
  • Balabancık: Nejat Engin
  • Ballı: Bekir Görgüç
  • Ballısüle: Nedim Kolbural
  • Batkın: Nadi Güney
  • Bayramtepe: Nejdet Tunca
  • Bağpınarı: Orhan Kaya
  • Camiatik: Recai Öztürk
  • Çavuş Köy: Ersal Esen
  • Çimendere: Tolga Güngör
  • Çınaraltı: Yılmaz Bölüt
  • Çınarlıdere: Teoman Kesebir
  • Danişment: Süleyman Arslan
  • Davuteli: İnrahim Hızır
  • Deliller: Hüseyin Özgür
  • Demircili: Tural Baykal
  • Dereköy: Adil İnan
  • Deveci: Özcan Melek
  • Develi: İbrahim Erenler
  • Dolu: Necmi Albayrak
  • Doğan Köy: Salih Oyuklar
  • Elmalı: Mehmet Çoban
  • Emirali: Cemalettin Sertkaya
  • Esendik: Ersan Mutafçı
  • Evrenbey: Nurittin Çelik
  • Gazibey: Ömer Özlem
  • Gönence: Bayramali Ayten
  • Gözsüz: Mehmet Baltacı
  • Güneşli: Kenan Özer
  • Hacıevhat: Rafet Çıngar
  • Hacısungur: Günal Kazanç
  • Haliç: Cihan Demirbaş
  • Hasköy: Recai Dilfaz
  • Hemit: Erdoğan Çaylak
  • Hereke: Muzaffer Aydın
  • Izgar: Fahrettin Düşünen
  • İbribey: Salih Güler
  • İbrice: Erol Dağ
  • İshakça: Bilal Temurtaş
  • Kadiköy: Saffet Gündoğan
  • Kalaycı: Kamil Kabak
  • Karacagür: Ethem Üner
  • Karacahalil: Cemal Birinci
  • Karaiğdemir: Hüseyin Turhallı
  • Karamurat: Ahmet Ergene
  • Kavakçeşme: Ender Çeşme
  • Kermeyan: İlhan Özsoy
  • Kiremitlik: Sadri girgin
  • Kozyörük: Ahmet Ket
  • Kuyucu: Ertan Karadeniz
  • Kürtüllü: Gültekin Karadeniz
  • Küçükhıdır: Ümit Şen
  • Kırıkali: Recep Yaver
  • Mestanlar: Yılmaz Yıldız
  • Müstecep: İrfan Özer
  • Pirinççeşme: Şenol Uysal
  • Sarnıç: Kamuran Ünal
  • Sarıpolat: Ayşe Özkan
  • Sarıyer: Tahsin Uysal
  • Sağlamtaş: Ramazan Ersoy
  • Sırtbey: İsmail Öztürk
  • Şahin: Bahadır Durgut
  • Tekkeköy: Hasan Yılmaz
  • Teteköy: İsmail Kurt
  • Vakıfiğdemir: Talat Kaya
  • Yayla Köy: Recep Akgül
  • Yaylagöne: Akgül Öztürk
  • Yeni Mahalle: Ayhan Ihlamur
  • Yenice: Oktay Özdilek
  • Yenidibek: Muzaffer Kemik
  • Yörücek: Ömer Dede
  • Yürük: Rahim Girgin
  • Yılanlı: Mustafa Kuzucu (Murat Yayın- Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top