MALKARA’DA 69 ÜNİTE KAN TOPLANDI

139 okunma

Malkara İlçesi'nde Çorlu ve Malkara Kızılay Şube Başkanlıklarınca ortaklaşa düzenlenen kan bağışı kampanyası kaldığı yerden devam ediyor.

MALKARALI VATANDAŞLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Malkara Kızılay Şube Başkanlığı ile Tekirdağ Çorlu ilçesi Kızılay Kan Merkezi tarafından Malkara’da ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenlendi. Her zaman olduğu gibi yine Hükümet Konağı önünde düzenlenen kampanyaya Malkaralı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yapılan kan bağışından sonra Malkara’da 69 Ünite kan toplandı.

Kampanyada kan alma işlemlerini Çorlu Kızılay Kan Merkezinden gelen Doktor Serra Bektaş, Flebotomi Uzmanları Şenol Özçakır, Seda Törer, Burçin Ata ve destek personeller Ramazan Baykın ile İsmet Özenç’ten oluşan ekip gerçekleştirdi.

"VATANDAŞLARIMIZA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI DUYARLILIKTAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Türk Kızılay’ı Malkara Şube Başkanı Ömer Meral: "Vatandaşlarımıza göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. Kan bağışı kampanyamız belirli aralıklarla devam edecek" dedi.

KAN BAĞIŞI KAMPANYALARI DÜZENLİ OLARAK DEVAM EDECEK

Çorlu Kızılay Kan Merkezi yetkilileri, Malkara’da düzenli olarak kan bağışı kampanyalarının devam edeceğini ve Malkaralı vatandaşların bu konuda oldukça duyarlı olduğunu belirtti.(Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top