MALKARA’DA AUTOPOİNT OTO EKSPERTİZ AÇILDI

494 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Pullukçu Sanayi Sitesinde hizmet vermeye başlayan Autopoint Oto Ekspertiz’in açılışını gerçekleştirdi.

Autopoint Oto Ekspertiz’in açılış programına; Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Erhan Bingül, Hacıevhat Mahallesi Muhtarı Rafet Çıngar, CHP Malkara Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, vatandaşlar ve basın mensupları katıldı.

Açılışta konuşma yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “ Öncelikle tüm hemşerilerime saygılar sunuyorum. Yeni çıkan yasa çerçevesinde oto ekspertiz Malkara’nın ciddi bir ihtiyacıydı. Sanıyorum 2019 Mart ayından itibaren ekspertiz belgesi almadan ikinci el araç satışı olmayacak. Malkara’da da böyle bir iş yeri yoktu. Malkara’ya böyle bir iş yeri ve yeni bir meslek anlamında katkı sundukları için genç yatırımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hem hemşerilerime hem de işletme sahibine hayırlı ve uğurlu olsun. Bol kazançlı günler diliyorum.” dedi.  

Konuşmanın ardından Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekiler, Autopoint Oto Ekspertiz’in açılış kurdele kesimini yaparak işletme sahibi Çağlar Sezer’e hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Açılışın ardından işletme sahibi Çağlar Sezer tarafından açılışa katılanlara ikramlarda bulunuldu. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top