MALKARA’DA ÇALINAN MOTOSİKLET SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ

417 okunma

Malkara ilçe merkezinde S. Y.’ya ait motosiklet, oturduğu apartmanın önünden geçtiğimiz günlerde çalınmıştı. Çalınan motosiklet ile ilgili olarak Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışma sonucunda motosikleti bularak sahibine teslim etti.

Malkara ilçe merkezinde çiftçilikle uğraşan S.Y., tarlasını dolaştıktan sonra motosikletini, Camiatik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki oturduğu apartmanın önüne park ederek eve gitti. Tekrar döndüğünde S.Y. motosikletini park ettiği yerde bulamayınca Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayetçi oldu. Şikâyet üzerine harekete geçen Polis ekipleri olayla ilgili yaptığı geniş çaplı soruşturmada kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalınan motosikleti Hacıevhat Mahallesi Yeşil Bağlar Sokak üzerinde terk edilmiş vaziyette buldu ve sahibine teslim etti. Motosiklet sahibi S.Y. ise Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

‘EMNİYET DİKKATLİ OLUNMASINI İSTENDİ’

Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Özellikle yaz aylarında artan motosiklet hırsızlıklarına karşı vatandaşların daha da dikkatli olmasını istedi. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top