MALKARA’DA “ÇİFTÇİLER GÜNÜ” KUTLANDI

178 okunma

Malkara Ziraat Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen “Dünya Çiftçiler Günü’ne ilçe protokolü, çiftçi kuruluşları ve çok sayıda çiftçi ile vatandaş katıldı.

Hükümet konağı önünde organize edilen programa;  Malkara Kaymakamı Erkan Karahan, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz, Meclis Başkanı Teoman Kesebir, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Murat Kızıltan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengizhan Erbaş, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, Tarım Kuruşları Başkanları, Siyasi Parti Başkan ve Yöneticileri, Banka Müdürleri ve Yöneticileri, Daire Müdürleri, Sivil Toplum Örgütleri yöneticileri, Muhtarlar ile çiftçiler katıldı.

 ‘ÇELENKLER SUNULDU’

Tören, Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı. Daha sonra ilçedeki tarım kuruluşlarından 269 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifi, Tarım Kredi Kooperatifi, Önder Çiftçi Danışmanlık Derneği ve Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı çelenkleri yöneticileri tarafından ayrı ayrı Atatürk Anıtına konuldu.

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasını müteakiben Ziraat Odası Meclis Başkanı Teoman Kesebir günün anlam ve önemine uygun bir konuşma yaptı.

 ‘İKRAMRAMLARDA BULUNULDU’

Atatürk Anıtı önündeki törenin ardından Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz ile Meclis Başkanı Teoman Kesebir, oda binasında tebrikleri kabul ettiler. Konuklarına çeşitli ikramlarda bulundular. (Murat Yayın)

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top