MALKARA’DA “CUMHUR İTTİFAKI”SEÇİM STARTINI VERDİ

224 okunma

Malkara AK Parti Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun’un adaylığının açıklanmasının ardından “Cumhur İttifakı” çatısı altında birleşen AK Parti ve MHP Malkara İlçe Başkanlığı seçim startını verdi.

Seçim çalışmaları kapsamında Sarnıç Mahallesi’ne ve Batkın Mahallesi’ne yapılan ziyarete; Malkara AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, MHP İlçe Başkanı Selahattin Karacaoğulları, Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Kesici, Belediye Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

“KAYBEDECEK BİR SANİYEMİZ BİLE YOK. O YÜZDEN ÇOK ÇALIŞIP, AZ UYUYACAĞIZ”

Ziyaret sonrasında yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

“Batkın ve Sarnıç mahallelerindeki hemşerilerimizle kucaklaştığımız bu gecede MHP İlçe Başkanım Selahattin Karacaoğulları da bize ayrı bir güç kattı. Kendisinden Allah Razı olsun. Zaten “Cumhur İttifakı”nın ruhuna yakışan da budur. Kocaman gönüllerini bize açan, bizleri bağrına basan Sarnıçlı ve Batkınlı hemşerilerimizin masalarına konuk olduk. Sıcak çay eşliğinde çok sıcak sohbetlere daldık. Malkara’ya dair yapılması gerekenleri, beklentileri konuştuk. O yüzden çok çalışıp, az uyuyacağız. Bunu da ancak ‘Cumhur İttifakı’ yapabilir. Birlikte daha yapacak çok işimiz var. Tevazu, samimiyet ve gayret düsturuyla durmak yok, yola devam.”

Düzenlenen ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top