MALKARA’DA EMEKLİ OLAN PERSONELE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

870 okunma

Malkara İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Uzun yıllar hizmet eden ve emekli olan veteriner Sağlık Teknisyeni Hayrettin Karabıyık onuruna kurum arkadaşları tarafından veda yemeği verildi.

Malkara Usta Et Grill Restaurant’ta düzenlenen yemeğe, Malkara İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengizhan Erbaş, Ziraat odası Başkanı Mustafa Gündüz, yıllardır birlikte çalıştığı arkadaşları ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli katıldı. 

 “PAKET TAKDİM ETTİ”

Veda Yemeğinde konuşan Malkara İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengizhan Erbaş, " Müdürlüğümüzden emekli olarak ayrılan emektarımız mesai arkadaşımız Hayrettin Karabıyık ile bu akşam düzenlenen veda yemeğinde bir araya geldik. Emekli olan mesai arkadaşlarımıza bundan sonraki yaşamında gönlünce bir hayat yaşamasını diliyorum. Kendisine bugünün anısına plaket takdim etmek istiyorum." dedi. 

 “TEŞEKKÜR ETTİ”

Hayrettin Karabıyık ise veda yemeğinde yaptığı konuşmada, “1971 yılında başladığım mesleğimde 47 yıl boyunca hizmet yapmaktan her zaman büyük gurur duydum. Birlikte çalıştığımız arkadaşlarıma ve Müdürüme çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 Yapılan konuşmaların ardından Malkara İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengizhan Erbaş, emekli olan Hayrettin Karabıyık’a veda anısına bir plaket takdim etti. (Murat Yayın) 

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top