MALKARA’DA GÖREV YAPAN YARDIMCI HİZMETLİLERE EĞİTİM VERİLDİ

120 okunma

Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçedeki kadrolu yardımcı hizmetlilere “Eğitim Semineri” düzenledi.

Malkara Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlene eğitim seminerinin sunumunu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Öz ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Kaya yaptı. Düzenlenen eğitim seminerine şube müdürlerinin yanında ilçedeki kadrolu yardımcı hizmetliler ve aday olan personel katıldı.

“İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK BU VB. KONULARDA PERSONELİMİZE EĞİTİMLER VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Öz eğitim semineriyle ilgili yapmış olduğu açıklamasında şunları ifade etti:

“Eğitimimizin amacı okullarımızda çalışmakta olan kadrolu yardımcı hizmetlileri iş ve soysal hayata daha iyi hazırlayabilmek. Onların iş hayatında görülen eksiklikleri, aksaklıkları gidermek ve eğitimlerini arttırmak için aday olanları adaylığa hazırlamak. Bu kapsamda personellerimize yönelik 12 saatlik bir eğitim programı hazırladık. İlçe okullarımızdaki kadrolu yardımcı hizmetliler için verilen bu eğitimlerin hem onların bireysel tutum ve davranışlarına hem de daha iyi hizmet verebilmelerine olanak sağlayacak.”İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu vb. konularda personelimize eğitimler vermeye devam edeceğiz.”

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu eğitim semineri şube müdürlerinin personele aktarmış olduğu bilgilerin ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top