MALKARA’DA İKİ İSİM DAHA AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

263 okunma

Malkara’da önümüzdeki yerel seçimlerde AK Parti’den belediye başkanlığı için iki isim daha aday adaylığını açıkladı.

 

AK Parti’de belediye başkanlığı için aday adaylığını açıklayan ikinci isim uzun yıllar devlet memurluğu yapmış ve idari kadrolarda görev almış olan Mustafa Göncü oldu. Mustafa Göncü AK Parti ilçe binasına gelerek AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk’e Malkara Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvuru formunu teslim etti.

“MALKARA İÇİN NE GEREKİYORSA ONU YAPACAĞIZ”

Mustafa Göncü aday adaylığı ile ilgili yapmış olduğu konuşmada şunları ifade etti:

“Belediye başkanlığı için aday adaylığımızın Malkara için hayırlı olmasını diliyorum. Bu süreçte Malkara için aday adayı olan tüm arkadaş ile hep birlikte hareket edeceğiz. Adaylık için kim seçilirse seçilsin her zaman birbirimizi destekleyeceğiz. Malkara için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Malkara halkının yararına olan her çalışma için bizler göreve hazırız.”

BİROL KAYA YENİDEN AK PARTİ’DEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY ADAYI OLDU

Mustafa Göncü’nün ardından AK Parti’de belediye başkanlığı için aday adaylığını açıklayan üçüncü isim Malkara’nın eski belediye başkanı Birol Kaya oldu.  AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk’e aday adaylığı başvuru formunu teslim eden Birol Kaya yapmış olduğu konuşmasında şunları söyledi:

“Bundan 10 yıl önce yine böyle bir günden aday adaylığı müracaatım için burada bulunuyordum. O gün yaşadığım heyecanı aynen bugün de üzerimde taşıyorum. Çünkü ben bir Malkara sevdalısıyım ve Malkara’yı çok seviyorum. Belediye Başkanı olduğum dönemde Malkara için güzel işlere imza attık. Yarım kalan yerden yeniden bu göre başlamak istiyorum. Çünkü Malkara’ya hizmet borcumuz var. Aday adaylığı başvurumun ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” (Murat Yayın-Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top