MALKARA’DA “İLK İLÇE KOORDİNASYON TOPLANTISI” YAPILDI

132 okunma

Namık Kemal Üniversitesi Malkara Meslek Yüksekokulu toplantı salonunda ‘İlk İlçe Koordinasyon Toplantısı’ yapıldı.

TOPLANTI İLÇE KAYMAKAMI ERKAN KARAHAN’IN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Malkara Meslek Yüksekokulu’nda yapılan toplantıya; İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Güvenlik Şube Personeli Mehmet Tuğrul, Malkara Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Kadir Ertürk, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Malkara Yurt Müdiresi Songül Günay ve basın mensupları katıldı.

“TOPLANTIMIZIN AMACI MESLEK YÜKSEKOKULU’NUN GÜVENLİK DURUMUNUN DEĞERLENDİRİLMESİ VE GEREKLİ TEDBİRLERİN ALINMASI”

Malkara MYO’da düzenlenen toplantıda İlçe Kaymakamı Erkan Karahan: “Toplantımızın amacı Meslek Yüksekokulu’nun güvenlik durumunun değerlendirilmesi ve gerekli tedbirlerin alınması” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

“İl genelinde T.C. İçişleri Bakanlığımızın talimatınca bu toplantılar yapılıyor. Meslek Yüksekokulu öğrencilerimizin huzurlu ve güvenli bir ortamda eğitimlerini alabilmeleri ve bu eğitimlerin devamlılığını sağlamak için karşılıklı istişarelerde bulunacağımız bir toplantı olacak. Aynı zamanda Meslek Yüksekokul’umuzun ilçemize katkılarının devamını temenni ediyorum. Bu konuda da gerekli çalışmalar yapılacak, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulacak. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.”

İlçe Kaymakamı Erkan Karahan’ın yapmış olduğu açıklamadan sonra toplantı basına kapalı bir şekilde devam etti ve yapılan gerekli görüşmelerin ardından son buldu. (Murat Yayın – Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top