MALKARA’DA İLKÖĞRETİM HAFTASI DÜZENLENEN TÖRENLE AÇILDI

322 okunma

2018 - 2019 eğitim ve öğretim yılının başlaması sebebiyle Atatürk Anıtı önünde İlköğretim Haftası çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen törene; Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Murat Tatlı, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Özge Sertan Topkaya, Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, Siyasi Parti Başkanları ve Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Celal Yılmaz, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve basın mensupları katıldılar.

 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin Atatürk Anıtı'na sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile çelenk töreni sona erdi.

 Çelenk sunma töreninin ardından saat 10.15'de Nurten Hüsnü Pullukçu İlköğretim Okulunda başlayan programda Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç ve Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan'ın yapmış olduğu günün anlam ve önemini belirten konuşmaları, öğrenciler tarafından okunan şiirler, Halk Oyunları gösterisi ve Nurten Hüsnü Pullukçu İlköğretim Okulu öğrencilerine sınıfta yapılan ziyaretlerin ardından verilen ikramlarla son buldu. (Murat Yayın)

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top