MALKARA’DA “KAPIMIZ ESNAFA AÇIK” PROTOKOLÜ İMZALANDI

128 okunma

Şekerbank, düzenlenen bir törenle; Malkara Esnaf Odası ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı. Şekerbank Malkara Şubesi’ni kapsayacak protokol, Şekerbank Malkara Şube Müdürü Soner Akdoğan ile Malkara Esnaf Odası Başkanı Erhan Bingül arasında imzalandı.

Yapılan açıklamada, “Kapımız Esnafa Açık” protokolü ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 48 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları karşılanıyor. Ayrıca, protokol kapsamında odaya kayıtlı olan esnafın maliyetlerini rahat yönetebilmeleri için farklı ücretler ödemeden kullanabilecekleri komisyonsuz sabit ücretli “Fiks POS” ürünü de sunuluyor. “Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep ‘açık’ kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

 “Kapımız Esnafa Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Malkara Şube Müdürü Soner Akdoğan, “Kapımız Esnafa Açık” projesinin “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Akdoğan, “Açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak ve onların rekabet gücünü artıracak yeni ürünler sunduklarını kaydetti. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top