MALKARA’DA “KARNE DAĞITIM TÖRENİ” DÜZENLENDİ

161 okunma

Malkara Hacıilbey İlkokulu’nda karne dağıtım töreni düzenlendi.

Hacıilbey İlkokulu’nda düzenlenen “Karne Dağıtım Töreni”ne; İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, Hacı İlbey İlkokulu Müdiresi Hülya Nuşin Gürsoy, Müdür Yardımcısı Yusuf Kartal ve basın mensupları katıldı.

 KAYMAKAM KARAHAN KARNE TÖRENİNDE HER BİR ÖĞRENCİYE KİTAP HEDİYE ETTİ

Düzenlenen tören kapsamında Kaymakam Erkan Karahan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç tek tek sınıflara girerek öğrencilere karnelerini takdim etti. Ayrıca Kaymakam Karahan karne töreninde her bir öğrenciye kitap hediye etti.

ÖĞRENCİLER HEYECANLA KARNELERİNİ ALACAĞI ANI BEKLEDİ

Yarıyıl tatili ve karne heyecanı yaşayan öğrenciler Kaymakam Karahan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç’la birlikte tek tek fotoğraf çekti. Heyecanı ve sevinci gözlerinden okunan öğrenciler karnelerini, başarı belgelerini ve hikâye kitaplarını arkadaşları ve aileleriyle paylaştı.

Hacıilbey İlkokulu’nda düzenlenen “Karne Dağıtım Töreni” sonrasında Kaymakam Erkan Karahan: “Tüm öğrencilere ve tüm öğretmenlere iyi tatiller” dedi. Tören çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

“SAĞLIKLI VE HUZUR DOLU BİR YARIYIL TATİLİ OLMASINI DİLERİM”

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yarıyıl tatili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Yurdakul yayınladığı mesajda, “Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı ve huzur dolu bir yarıyıl tatili olmasını diler, öğrencilerimizin bu tatil dönemini dinlenmenin yanı sıra kitap okuyarak, kültür, sanat ve spor aktiviteleriyle değerlendirerek geçirmesini temenni eder selam ve sevgilerimi sunarım.” Dedi. (Murat Yayın – Ömür çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top