MALKARA’DA MİNİK ÖĞRENCİLERDEN KARDEŞ OKULA DESTEK

302 okunma

Malkara Özel Kirazlı Bahçe Anaokulu Okul Yönetimi ‘Benim var onunda olsun’ projesi kapsamında seçtikleri Malkara Hacıilbey İlkokulu’na eğitim, oyuncak ve ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımı yaptı.

Malkara Özel Kirazlı Bahçe Anaokulu Okul Müdürü Bahar Kiraz ve beraberindeki minik öğrenciler kardeş okul seçtikleri Hacıilbey İlkokulu’na gelerek burada eğitim ve öğretim gören anasınıfı öğrencilerine minik öğrenciler tarafından özel kolilerde hazırlanmış Mont, Ayakkabı oyuncak, Kıyafet, çikolata ve çeşitli hediyeler yardımında bulundu. Malkara Özel Kirazlı Bahçe Anaokulu Okul Müdürü Bahar Kiraz ve beraberindeki minik öğrenciler kardeş okul öğrencilerine hediye etmek üzere beraberinde getirdikleri hediyeleri Hacıilbey İlkokulu Müdürü Nihan Yamaner ve Hacıilbey ilkokulu Anasınıfı öğretmeni Hilal Yıldız’a teslim ettiler.

 “MİNİK ÖĞRENCİ DAYANIŞMASI”

Minik öğrenciler paylaşmanın ve yardımlaşmanın çok güzel olduğunu ve kendilerine mutluluk verdiklerini söyleyip öğretmenlerine yeni projeler sunacaklarını ve bu proje kapsamında bazı etkinlikleri kardeş okul ile birlikte yapmayı planladıklarını söylediler.

 “ÇEŞİTLİ HEDİYELER GETİRDİK”

Malkara Özel Kirazlı Bahçe Anaokulu Okul Müdürü Bahar Kiraz yaptığı açıklamada, “Bugünde kardeş okulumuz Hacıilbey ilkokulu öğrencileriyle beraberiz. Bu yıl daha değişik bir yardımda bulunarak, giysinin yanında çeşitli hediyeler getirdik. Öğrenci kardeşlerimize küçük de olsa yardımlarımız devam edecektir.” Dedi.

 “TEŞEKKÜR ETTİ”

Malkara Hacıilbey İlkokulu Müdürü Nihan Yamaner’de, Kardeş Okul Özel Kirazlı Bahçe Anaokulu yönetimine ve öğrencilerine teşekkür etti. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top