MALKARA’DA “MUHTARLAR GÜNÜ” ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

133 okunma

Malkara’da hükümet konağı önünde “Muhtarlar Günü” etkinliği düzenlendi.

Hükümet konağı önünde düzenlenen etkinlik Malkara Muhtarlar Derneği’nin çelenk sunumu ile başladı. Çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Malkara Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş günün anlam ve önemine dair konuşmasını yapmak için kürsüye davet edildi.

MUHTARLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİNE YOĞUN KATILIM VARDI

Muhtarlar Günü etkinliğine İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, Malkara Gaziler Derneği Başkanı Rahmi Işık, Malkara Yağlı Tohumlar Başkanı Cem Özkan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Remzi Barış, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Pasin Akbulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hülya Ertan, Malkara Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Fahrettin Kazan, Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz, Daire Müdürleri, Hüseyin Köse İlkokulu öğrencileri ve görevli öğretmenler, Malkara Muhtarlar Derneği Başkanı Muhtar Bilal Temurtaş, mahalle muhtarları ve basın mensupları katıldı.

“HER TÜRLÜ SORUNLARINA ÇARE OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Malkara Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş konuşmasında şunları ifade etti:

“Öncelikle ‘Muhtarlar Günü’ etkinliğine hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz. Sizleri Malkara Muhtarlar Derneği olarak en kalbi duygularımla selamlıyorum. Muhtarlar günümüz kutlu olsun. Bu anlamlı günde burada bulunduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Muhtarlar olarak köyümüzün, mahallemizin, yaşayan insanlarımızın her türlü sorunlarına çare olmak için çalışıyoruz ve 7/24 görev başındayız. Buradan bizlere görev yaptığımız süre içerisinde yardımlarını esirgemeyen İlçe Kaymakamı Sayın Erkan Karahan’a, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a, Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul’a tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve çalışanlarına muhtar arkadaşlarım adına sonsuz teşekkür ederim.”

İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ VE ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ ÖNEMLER ALDI

Hükümet konağı önünde düzenlenen etkinlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri ve Zabıta Müdürlüğü Ekipleri etkinlik alanının güvenliğini ve kontrolünü sorunsuz bir şekilde sağladı. Görevli ekipler “Muhtarlar Günü” etkinliği öncesinde ve etkinlik boyunca kontrol noktalarından ayrılmadı. Son olarak etkinliğe katılanlara Malkara Muhtarlar Derneği’nde ikramlarda bulunuldu ve tören son buldu. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top