MALKARA’DA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

115 okunma

Malkara’da, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının 2’inci döneminin başlamasının ardından “Okul Güvenliği” toplantıları yapılmaya belirli aralıklarla devam ediliyor.

Malkara Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Kaymakam Erkan Karahan, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Okul Müdürleri katıldı.

GÖRÜŞÜLEN KONULARIN VE ALINAN NOTLARIN ARDINDAN TOPLANTI SON ERDİ

Kaymakam Karahan başkanlığında yapılandan toplantıda, 2018-2019 Eğitim Öğretimin yılının 2. döneminde alınacak tedbirler ile ilgili konular hakkında karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Gerekli tedbirler alınarak karara bağlandı. Görüşülen konuların ve alınan notların ardından toplantı son erdi.

KAYMAKAM KARAHAN, KURUM AMİRLERİNE VE OKUL MÜDÜRLERİNE GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Kaymakam Erkan Karahan, öğrencilerin daha huzurlu ve daha güvenli bir ortamda eğitim öğrenim hayatlarını sürdürebilmesi için gerekli çalışmaların yapıldığını belirtti. Kaymakam Karahan toplantıya katılan kurum amirlerine ve okul müdürlerine görevlerinde başarılar diledi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top