MALKARA’DA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

159 okunma

Malkara’da Kaymakam Erkan Karahan başkanlığında yapılan “Okul Güvenliği Toplantıları” devam ediyor.

Malkara Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Kaymakam Erkan Karahan, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Gülhan, İlçe Sağlık Müdür Dr. Refet Çeviker, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, İlçe Tarım ve Ormancılık Müdürü Pasin Akbulut, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sevdican Doğan ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Amirleri ve Okul Müdürleri katıldı.

GEREKLİ BÜTÜN TEDBİRLERİN ALINDIĞI VURGUSU YAPILDI

Toplantıda 2018-2019 Eğitim Öğretimin yılının 2. döneminde okullardaki güvenlikler ve yılsonu yaklaştığından okulların güvenlikleri ile ilgili konular hakkında karşılıklı görüşmeler yapıldı.

Düzenlenen toplantıda özellikle okullarda alınacak olan güvenlik tedbirleri konuşuldu. İlçe Jandarma Komutanlığı’nın ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün okullar ile koordineli bir şekilde çalıştığı ve gerekli bütün tedbirlerin alındığı vurgusu yapıldı.

Aynı zamanda İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç toplantıya katılanlara çeşitli bilgiler aktardı.

“HEP BİRLİKTE ÇALIŞMAYA VE EKSİKLERİMİZİ GİDERMEYE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ”

Kaymakam Erkan Karahan toplantı sonrasında yapmış olduğu konuşmasında şunları ifade etti:

“Belirli aralıklarla yapmış olduğumuz ‘Okul Güvenliği Toplantıları’nda çocuklarımıza en iyi, en sağlıklı, en güvenli ve en huzurlu ortamda eğitim verilebilmesi için hep birlikte çalışmaya ve eksiklerimizi gidermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Önceliğimiz daima çocuklarımızdır. Toplantıya tüm personelimize teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top