MALKARA’DA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

98 okunma

Malkara’da İlçe Kaymakamı Erkan Karahan başkanlığında “Okul Güvenliği” toplantısı yapıldı.

Malkara Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen toplantıya; Kaymakam Erkan Karahan, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Sağlık Müdür Dr. Refet Çeviker, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sevdican Doğan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Pasin Akbulut ve Okul Müdürleri katıldı.

Malkara Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen toplantıda Okulların güvenliğiyle ilgili güvenlik birimleri tarafından sağlanan koordinasyonlar ele alındı.

ALINAN ÖNLEMLER VE GİDERİLEN SORUNLAR KATILIMCILARA AKTARILDI

Düzenlenen toplantıda İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü, Aralık ayı içerisinde okul çevrelerinde alınan önlemleri ve giderilen sıkıntıları yaptıkları konuşalar ile katılımcılara aktardı.

“YAŞANACAK HERHANGİ BİR SORUNDA ÇÖZÜM ODAKLI TOPLANTILAR DÜZENLİYORUZ”

Toplantının kapanış konuşmasını yapan Kaymakam Erkan Karahan şunları dile getirdi:

“Çocuklarımıza en iyi, en sağlıklı, en güvenli ve en huzurlu ortamda eğitim verilebilmesi için hep birlikte çalışmaya ve eksiklerimizi gidermeye devam ediyoruz. Belirli aralıklarla yapmış olduğumuz “Okul Güvenliği” toplantılarımızla kurum ve kuruluşlarımız ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak öğrencilerimizin geleceği için gerekli önlemleri alıyoruz. Okul idarecilerimizde bizlerle her daim iletişim içerisinde bulunuyor. Yaşanacak herhangi bir sorunda çözüm odaklı toplantılar düzenliyoruz. Aralık ayı “Okul Güvenliği” toplantısına katılan tüm personelimize görevlerinde başarılar diliyorum, herkese iyi çalışmalar.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top