MALKARA’DA OTOMOBİL ÇARPMASIYLA YARALANAN YAVRU KEDİYE MALKARA BELEDİYESİ VE MAHALLE SAKİNLERİ SAHİP ÇIKTI

343 okunma

Malkara ilçesinde kimliği belirsiz bir sürücü tarafından aracıyla çarpıp kaçması sonucu yaralanan yavru kediye vatandaşlar ve Malkara Belediyesi sahip çıktı.

Olay, Camiatik Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi.

Kimliği belirsiz bir sürücü tarafından aracıyla seyir halindeyken bir aracın çarpması sonucu karşıdan karşıya geçmeye çalışan yavru kedinin ayakları kırılıp ve gözünden yaralandığı belirlendi. Mahalle sakinleri yerde acı çeken yavru kedinin durumunu hemen Malkara belediyesi Veterinerlik hizmetleri birimine bildirdi. Malkara Belediyesinden gelen bir ekip yavru kediyi alarak tedavisi için belediye veterinerlik hizmeti birimine götürdü.    

Yavru kediye sahip çıkan Malkara belediyesine mahalleli adına teşekkür eden mahalle sakinlerinden Müslüm Önver, “Yavru kedinin ayağı kırılmış gözüde hasar görmüş. Hayvanın bayağı canı yanıyordu. Mahalle sakinleri olarak bu duruma çok üzüldük ve belediyemize haber verdik. Malkara Belediyemizin bu yavru kediye iyi bakacağından ve gerekli müdahaleyi yapacaklarından hiç şüphemiz yok. Daha henüz yavru bir kedi.” Dedi. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top