MALKARA’DA SANDIK KURULU ÜYELERİ VE GÖZLEMCİLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

350 okunma

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanlığının Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçiminde görev alacak Sandık Kurulu Üyelerine ve Gözlemcilerine düzenlediği eğitime katıldılar.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda düzenlenen eğitime; Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, Ahmet Şentürk, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, CHP Malkara İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Sandık Kurulu Üyeleri ve Gözlemcileri eğitiminde Malkara Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkına bilgiler veren Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “ Bu farklı bir seçim burada hesaplar ve kitaplar biraz daha değişik. İttifak ile seçime giriliyor olması Ülkenin yönetim şeklinin değişmiş olması birçok şeyi etkiliyor. Bu yüzden bu bizim yaşadığımız belki de en önemli seçim. Eğer gerekli tedbirleri alamazsak belki de demokratik olarak yapacağımız son seçimlerden bir tanesi. Dönüp sahaya baktığımızda Cumhuriyet Halk Partisi burada çok partili sisteme geçen parti olmanın, Türkiye’ye demokrasiyi getiren parti olmanın, kurucu parti olmanın misyonunu uygun bir şekilde taşıyor.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Sandık Kurulu Üyelerine ve Gözlemcilerine Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi sandıklarını en iyi şekilde korumalarını ifade ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Sandık Kurulu Üyelerine ve Gözlemcilerine verilen eğitim yapılan görüş alışverişinin ardından son buldu. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top