MALKARA’DA SİGARAYI BIRAKAN KİŞİYE “TEŞEKKÜR BELGESİ” VERİLDİ

218 okunma

Malkara İlçe Sağlık Müdürlüğü “Dünya Sigarayı Bırakma Günü” kapsamında sigarayı bırakan Sosyal Hizmet Merkezi personeline teşekkür belgesi verdi.

“Dünya Sigarayı Bırakma Günü” kapsamında organize edilen etkinlik Malkara Sosyal Hizmet Merkezi’ne düzenlendi. Etkinliğe; Malkara İlçe Sağlık Müdürü Dr. Refet Çeviker, İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri, Malkara Sosyal Hizmet Merkezi yönetimi ve personeli ve sigarayı bıraktığı için teşekkür belgesi ile ödüllendirilen Sosyal Hizmet Merkezi personeli Sosyolog Betül Belge katıldı.

TEŞEKKÜR BELGESİNİ İL SAĞLIK MÜDÜRÜ UZM. DR. CENGİZ BECERİR ADINA İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. REFET ÇEVİKER VERDİ

Sosyal Hizmet Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte; sigarayı bırakan Sosyolog Betül Belge’ye teşekkür belgesini Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz Becerı̇r adına Malkara İlçe Sağlık Müdürü Dr. Refet Çeviker verdi.

SİGARANIN ZARARLARIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPILDI

Etkinlikte sigaranın; içen kişiye, çevresindekilere ve doğaya ve doğadaki diğer canlılara olan zararlarına değinildi. Sigaranın zararlarıyla ilgili yapılan açıklamanın ardından İlçe Sağlık Müdürü Dr. Çeviker, Sosyolog Betül Belge’ye teşekkür belgesi verdi ve kendisini tebrik etti.

“Dünya Sigarayı Bırakma Günü” kapsamında, Sosyal Hizmet Merkezi’nde düzenlenen organizasyon çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top